en
ua
en
EGW-NewsRocket LeagueWszystkie wiadomościPodsumowanie drugiego dnia meczowego w lidze europejskiej RLCS S 3

Podsumowanie drugiego dnia meczowego w lidze europejskiej RLCS S 3

0
0
2529

Tajemnica drużynowa 2:3 The Leftovers(2: 1, 2: 1, 2: 5, 3: 4, 1: 2)

W pierwszym meczu Secracy strzelił wczesnego gola, a pod koniec spotkania wymienili bramki. W drugiej grze Mognus & Co również byli w stanie zmiażdżyć swojego przeciwnika. W trzeciej partii Leftovers pokonali swojego przeciwnika. W intensywnym czwartym meczu Leftovers zwyciężyli po dogrywce. W decydującej grze Leftovers byli w stanie uciskać swojego przeciwnika i świętowali minimalne zwycięstwo w serii.

Chicken.gg

Darmowe klejnoty oraz codzienne, cotygodniowe i comiesięczne premie!

Chicken.gg
CS:GO
Claim bonus

Tajemnica drużynowa 3: 1 PENTA (2: 3, 2: 1, 2: 1, 1: 0)

W połowie spotkania drużyny strzeliły dwa gole, aw dogrywce Penta strzeliła decydującą bramkę. Podobnie jak w drugim i trzecim meczu była dogrywka, ale tym razem Secracy wygrał dwukrotnie. 75 sekund przed końcem czwartego meczu Secracy strzelił gola, który przyniósł im zwycięstwo w meczu i serii.

Pocket Aces 3: 2 PENTA (1: 5, 3: 2, 5: 0, 0: 1, 3: 1)

Penta nie pozostawiła szans na pierwszej mapie swoim odpowiednikom, pokonując ich 5: 1. Na drugiej i trzeciej mapie PA pokazały na co ich stać i nie pozostawiły szans przeciwnikom. Mimo przegranej na czwartej mapie Pocket Aces zdołali zebrać się do decydującego meczu i udowodnili, że są uważani za bardzo mocną drużynę nie bez powodu przez anglojęzycznych analityków.

Pocket Aces 3: 0 Cow Nose (2: 0, 2: 0, 2: 1)

W tym meczu paschy90 & Co po prostu pokonali swojego przeciwnika w klasie we wszystkich trzech meczach i nie pozostawili wątpliwości, że nie zajmują tylko pierwszej linii w europejskim regionie trzeciego sezonu RLCS.

Mock-It eSports EU 3: 2 Cow Nose(1: 2, 2: 3, 5: 0, 4: 2, 3: 0)

Pierwsze dwa mecze były oparte na tym samym scenariuszu, a mianowicie Mock-It prowadził, podczas gdy CW wyrównało i wygrało po dogrywce. Co więcej, francusko-szkocki zespół zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zagrać na decydującej mapie. I nie na próżno, bo nawet na piątej mapie nie zostawili najmniejszej szansy swoim przeciwnikom.