en
ua
en
EGW-NewsFIFAWszystkie wiadomościReprezentacja Brazylii została mistrzem FIFAe Nations Cup 2022
Reprezentacja Brazylii została mistrzem FIFAe Nations Cup 2022
3422
0
0

Zakończył się FIFAe Nations Cup 2022. W ramach mistrzostw, które odbyły się od 27 lipca do 30 lipca w Kopenhadze na Bella Arena, walczą 24 drużyny z Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej za pulę nagród w wysokości 400 000 $. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Brazylii, która w wielkim finale była silniejsza od reprezentantów Polski z wynikiem 2:1.

Mistrzostwa „Selesao” rozpoczęły się stosunkowo dobrym występem w fazie grupowej, według której Brazylijczycy zajęli trzecie miejsce, odnosząc cztery zwycięstwa i ponosząc trzy porażki.

Chicken.gg

Darmowe klejnoty oraz codzienne, cotygodniowe i comiesięczne premie!

7

Reprezentacja Brazylii w fazie play-off na przemian ogrywała Hiszpanię (2:1), Francję (2:1), Włochy (5:4) i Polskę (2:1), dzięki czemu została zwycięzcą FIFAe Nations Puchar 2022 i zarobił 120 000 $.

Wyniki FIFAe Nations Cup 2022

• 1 miejsce: Brazylia (Crepaldi10, Klinger, PHzin, Resende) - 120 000 $
  • II miejsce: Polska (bejott, Damie, Furman)
  • 3-4 miejsca: Szwecja (Oliboli7, Ollelito, OpTolle) i Włochy (Danipitbull, ErCaccia, Obrun2002)
  • 5-8 miejsce: Dania (Marcuzo, Ustun, Vejrgang), Francja (Fouma, LPeixoto, NKantee), Portugalia (Diogo, Rodrigo, tuga810) i Argentyna (Matias, nicolas99fc, Yago)
  • 9-16 miejsce: Izrael (Feldman, NEissaT14, Yuval23x), Meksyk (CRACKHEBER, Joksan, LuisRayado98), Niemcy (DullenMIKE, Musti, Umut), Hiszpania (AdrianCifuentes, AndoniiPM, Zidane 10), Holandia (Dani-Visser, Levi, Manuel), Kanada (exraa, GoalMachine), Anglia (MHaywxrd, Tekkz, Tom) i Zjednoczone Emiraty Arabskie (A7madals, iAlawe12, SalemXavi)
  • 17-20 miejsce: Szkocja (BigStuff, Marley, MichaelFisher20), Kazachstan (aka nolito, zhasik), Maroko (ismaBdza, KinaneNabhani, Thuzay99) i Japonia (Agu, kuromame, Web Nasri)
  • 21-24: Singapur (Amraan, Kun, Operation-Eses), Indie (Charanjot12, Jenasid, Saranshjain7), Peru (Dms10, EnzoParedes, Magic JS7) i Korea Południowa (DokDoK, Serry7, Uzo48624)