en
ua
en
EGW-NewsCS:GOWszystkie wiadomościPENTA Sports - mistrzowie ESEA Season 24 MDL Finals

PENTA Sports - mistrzowie ESEA Season 24 MDL Finals

0
0
2156

Końcowy etap 24 sezonu ESEA - finały LAN - dobiegł końca. PENTA Sports została zwycięzcami ESEA # 24.

W sumie w finałach LAN wzięło udział osiem drużyn z Europy, Ameryki Północnej, Australii i Brazylii.

Chicken.gg

Darmowe klejnoty oraz codzienne, cotygodniowe i comiesięczne premie!

Chicken.gg
CS:GO
Claim bonus

W wyniku fazy grupowej PENTA Sports, Splyce, Team BIG i GODSENT awansowały do play-offów z drabinką pojedynczej eliminacji. W pierwszej rundzie PENTA pokonała Splyce'a z wynikiem 2-0, a Team BIG przejęła GODSENT z wynikiem 2-1. W wielkim finale PENTA pokonała Team BIG z wynikiem 16:13 na de_cache i 16:12 na de_inferno.

Należy zauważyć, że PENTA Sports spisała się znakomicie podczas całego finału LAN. Mieszanka europejska najlepiej spisała się w fazie grupowej spośród wszystkich uczestników turnieju. PENTA nie straciła ani jednej mapy podczas finałów ESEA LAN # 24.

Finały ESEA Season 24 MDL odbyły się od 13 do 14 maja w Wielkiej Brytanii, w Leicester, w studiu ESL. Pula nagród turnieju wynosiła 50 000 $. PENTA Sports zgarnęła 18 000 $ jako zwycięzca.